Stalo se‎ > ‎

Stalo se v roce 2011

Kabaret, nekabaret...

přidáno: 17. 9. 2012 14:07, autor: Petr Koza

Blíží se nám prosinec a s ním neodmyslitelně i Vánoce. Za poslední roky se stal tradicí Vánoční kabaret, kterým jsme se Vás i sebe snažili naladit pomaloučku a polehoučku v předvánočním čase shonu na poklidné nadcházející svátky. Jak to ale bude letos?
Protože se náš kabaret, i když inovovaný, drží stále téže kostry a podoba se nemění, chtěli jsme letos přijít s něčím novým. Nakonec však musíme všechny, kteří se těšili, zklamat. Letos kabaret nebude. Pustili jsme se totiž naplno do nové hry, kterou bychom rádi uvedli na jaře příštího roku, a tak nějak jsme na kabaret zapomněli a vzpomněli si až příliš pozdě na to, abychom dokázali vymyslet něco, co má hlavu a patu i jisté kvality.
Omlouváme se Vám. Děkujeme za Vaši přízeň a doufáme, že si ji udržíme i v příštím roce, kdy si čas na vánoční pásmo již utéct nenecháme. To Vám čestně slibujeme a přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Jak bylo v Manětíně?

přidáno: 17. 9. 2012 13:27, autor: Petr Koza   [ aktualizováno 17. 9. 2012 14:13 ]

I letos jsme se zúčastnili přehlídky Manětínský divadelní podzim. Pravda, obě hry z našeho aktuálního osadně-osaďáčkovského repertoáru jsme zde již v minulosti uvedli, ale být na přehlídce "pouze" jako diváci by nás neuspokojilo. Vytáhli jsme tedy z rukávu trumfy v podobě Vánočního kabaretu a závěrečnou scénku s divadlem z letošních Cisterciáckých nocí s Osadou.
A jak to všechno dopadlo si můžete přečíst zde


Poslední pokus sehnat peníze se nezdařil

přidáno: 17. 9. 2012 13:13, autor: Petr Koza   [ Aktualizováno 29. 9. 2012 16:09 uživatelem Divadlo Osaďáček ]

Dne 6.8.2011 jsme se společně, asi se stovkou diváků, v Ondřejově, rozloučili s naším zadluženým peklem opravdu královsky. Budu se jen opakovat: úžasné, uvolněné představení, doplněné spoustou nevtíravých vtípků a někdy i malinkou improvizací, kdy se zapojila slovně i kapela. Alternující čertice Čučice rychle pochopila o co go, i když to nebylo zrovna lehké po jedné zkoušce. Diváci nás odměnili bouřlivým potleskem a my jsme se vděčně stále a stále vraceli a děkovali se. 11 zvládnutých repríz mluví za vše a už se těšíme na další divadelní sezonu. Děkuji všem, že jsme to tak dobře zvládli.

za Osaďáček Eva Zajícová st.


Úklid EM-AB-ARu

přidáno: 17. 9. 2012 10:18, autor: Petr Koza   [ aktualizováno 17. 9. 2012 10:21 ]

Před Vánoci teď už loňského roku jsme se s vervou dali do předvánočního úklidu. Vydrhli jsme všechno, žádný kout ani polička nám neunikly. A výsledek stojí za to. Nutno podotknout, že při úklidu nejvyšších pater poliček a fochů jsme nejednou měli pocit, že se tam uklízí poprvé, jako bychom odkrývali prvohorní sedimenty :D


1-4 of 4