Stalo se‎ > ‎Stalo se v roce 2012‎ > ‎

Krkavcoklání 2012

přidáno: 18. 9. 2012 4:49, autor: Petr Koza   [ aktualizováno 28. 9. 2012 7:07 ]

krkavcoklani.jpg

Přijměte pozvání na Krkavcoklání 2012!
Přijďte se spolu s námi rozloučit s létem, přivítat novou divadelní sezónu a aktivně oslavit 5. narozeniny Osaďáčku. Vyrazte s námi na procházku krajinou posledního letního víkendu (letos shodou okolností i dnu) doplněnou o vážně nevážný kvíz!

KDY: SO 22.9.2012 od 10:00
KDE: Start u budovy staré školy

Přídejte se k události na facebooku:

Možné jsou 2 varianty dle zájmu:
1.) cca 15 km trasa: HB sídliště - HB továrna - muzeum keramiky(je zde speciální expozice ku příležitosti výročí těžby a výroby v HB) - červenou turistickou přes Bohoutov na Krkavec - zelenou turistickou do Ledec - Dubský mlýn - HB ves - HB sídliště
2.) cca 12 km: HB sídliště - kolem hřbitova na Bohoutov - červenou turistickou na Krkavec - zelenou turistickou do Ledec - Dubský mlýn - HB ves - HB sídliště

Co je v plánu?
- projít se
- hodit oko do kraje z letos znovuotevřené a zrenovované rozhledny Krkavec. Dlouho uzavřený a chátrající objekt současný majitel zrenovoval, zesilovače a vysílače přesunul z historické budovy na novou zvláštní konstrukci. (více na http://www.krkavec.cz/index.htm)
- zasoutěžit si - v plánu je vážně nevážný kvíz, který bude probíhat v průběhu cesty, vyhodnocení se předpokládá v občerstvovně u Karla.

Těší se na vás Osaďáček
Comments