Stalo se‎ > ‎Stalo se v roce 2012‎ > ‎

Zvládli jsme to...

přidáno: 27. 10. 2012 14:54, autor: Luisa Vodicová   [ aktualizováno 27. 10. 2012 15:08 ]

...i za ztížených podmínek, kdy jsme na poslední chvíli měnili plánované obsazení kvůli nemocem (premiéra Míši Procházkové nepřišla, kuchařky se opět ujala Hanka Šimůnková a po více než 6 měsících na trůn opět neusedl král Petr Koza, jako posledně se ho ujala ochotná alternace Luboš Čábal). Chyběla nám i naše režisérka Eva Zajícová st. a tím i opora a nápověda, za jejíž zaskočení zase moc děkujeme Petře Šimicové. A nejinak nám scházela i naše členka a fotografka Eva Zajícová ml., která bohužel oficiálně zastoupena nebyla a tak snad časem budeme moci zveřejnit alespoň pár porůznu sebraných fotek.
Asi každý by byl nervózní, a to ještě poprvé po dvou měsících na prknech jeviště. Ale přes všechny nervy jsme do Klubu dorazili a po počátečních potížích jsme v 14.59 stáli v pozoru v zákulisí.
A troufnu si říci, že nikdo z publika nemusel odcházet s pocitem, že by promarnil hodinu svého času - ba naopak věřím, že všichni odcházeli spokojení a s úsměvy na tvářích, vstříc první zimní vánici. Ze začátku sice komunikace herců s dětmi trochu vázla, ale pak jsme si na sebe zvykli a děti radostně odpovídaly na naše otázky a smály se našim žertům.
Ale v několika okamžicích nám do žertu moc nebylo - jako každé správné představení si i zde každý našel okamžik, kdy musel zavzpomínat na text a litovat, že si to doma raději ještě nepřečetl. A když ani menší technický zádrhel s korunkou nezkazil dojem z představení, nic nebránilo tomu, abychom získali zasloužený potlesk.
Nevím, zda nepřítomnost paní režisérky nás hnala k lepším výkonům, nebo zda-li jsme se naopak více “flákali”, ale hra se nám povedla a tak jsme se všichni spokojeně rozešli do svých domovů, očekávajíce další vystoupení v Manětíně - tentokrát snad již v plné sestavě.

A příště zase v našem lese, na shledanou, těšíme se na vás! Již brzy - 17.11.2012 v 9:30 v Manětíně!


A na úplný závěr ještě zveřejníme jméno vítěze naší soutěže o vstupenky. 
Velice děkujeme panu Václavu Bělíkovi za účast a moc mu gratulujeme k výhře 2 vstupenek! 
Doufáme, že si představení velice užil. 

Je to docela snadné, pár minut času, kousek štěstí a příště se mohou vstupenky zabydlet právě ve Vaší kapse!
Comments