Stalo se‎ > ‎Stalo se v roce 2013‎ > ‎

Kopřivka 2.0

přidáno: 31. 1. 2013 2:28, autor: Divadlo Osaďáček   [ aktualizováno 31. 1. 2013 3:08 ]
Již tuto sobotu ve 14:00 vyjde beta verze programu "Kašpárek a Kopřivka 2.0". Sami tvůrci jsou dle agentury Osamedia velmi zvědaví na výsledek. Jeden z autorů se nechal slyšet: „V průběhu příprav celého projektu se objevilo několik komplikací. Datum slavnostního uvedení na trh se ale už nemohl měnit. Tak došlo jen k posunu série testování“. Z důvěryhodných zdrojů jsme se dozvěděli, že testování bude probíhat v nejkrajnějším možném termínu - a to ode dneška (čt 31.1.) až do samotné soboty 2.2. do 12 hodin!
Ač se s námi nikdo z týmu tvůrců z časových důvodů nechtěl bavit, od agentury Osamedia se nám podařilo zjistit několik dalších podrobností, o které se s Vámi rádi podělíme.
Důvod náhlého upgradu není znám, výsledek ale prý bude stát za to! Obměněn byl jeden loupežník, naopak nahrazena nebyla kuchařka (i když se proslýchalo, že do verze 2.0 projde proměnou i ona) a asi největší změnu prodělal kašpárek, který krom jiného změnil i pohlaví! Zda se jedná o záměr nebo chybu není jasné. Reorganizována byla i nápověda programu. Předpokládá se, že bude srozumitelnější. Výsledek snažení bude znám už za pár dní, tak neváhejte a přijďte ...buďte u toho!


(pozn. - v okamžiku psaní tohoto článku je kapacita hlediště na večerní program s hrou Monsieur Amédée již vyčerpána. Z důvodu velkého zájmu se jedná o dalším termínu, kdy uvedeme hru pro diváky, na které se již bohužel nedostalo. Sledujte náš web i FB stránku. Upozorňujeme též, že se rezervace netýkají pohádky - pro tu platí pravidlo: "Kdo dřív přijde, ten si sedne".)


Comments