Stalo se‎ > ‎Stalo se v roce 2013‎ > ‎

Verze 2.0 vypuštěna na trh, zájem médií obrovský

přidáno: 7. 2. 2013 9:03, autor: Divadlo Osaďáček   [ aktualizováno 7. 2. 2013 9:43 ]
Jak bylo slíbeno, tak se také stalo. 2. 2. 2013 ve 2 hodiny odpoledne byla slavnostně představena Kopřivka 2.0, ve které byly oproti původní verzi vyměněny 2 postavy... nepřijde Vám, že je těch dvojek nějak moc? Mě tedy ano a tak mě zajímalo, co to znamená. Numerologický výklad čísla mluví takto:

- touha jít do společnosti
- setkání s lidmi
- vzestup
- vcítění
- vnější napětí

Je až s podivem, jak nám to sedí. S lidmi jsme se setkali a ve společnosti jsme byli. A dokonce v té nejlepší a nejvybranější - totiž ve Vaší. Z našeho subjektivního hodnocení a také z hodnocení okolím se nám představení povedlo nejlépe od premiéry. Vzestup (kvality a výkonů) jsme proto zažili také...a kdo ví, možná je to lepším vcítěním a prožitím rolí? :-)
Co se týče vnějšího napětí, nemám pocit, že by moc panovalo. Je však bez diskusí, že se objevily jisté obavy především z hlediska zvládnutí textu u vyměněných postav. A také zájem médií a jejich přítomnost na zkoušce před představením i na něm samotném nebyla rozhodně standardní. To nás ovšem z míry vůbec nevyvedlo a nakonec se vše podařilo.

Pro názornost přikládám reakce diváků (pokud jste pohádku viděli a chtěli byste ji ohodnotit v anketě, ale dosud jste tak neučinili, stačí kliknout SEM). Také si můžete pustit reportáž TV ZAK z naší pohádky a celého slavnostního otevření. Stejně tak je k dispozici i záznam Českého rozhlasu Plzeň od paní redaktorky Martiny Klímové a sada fotografií od Michala Drtiny.


Petr Koza
Comments