Stalo se‎ > ‎Stalo se v roce 2013‎ > ‎

Z Radnic do Sokolova

přidáno: 18. 5. 2013 2:43, autor: Divadlo Osaďáček   [ aktualizováno 19. 5. 2013 13:19 ]
I tak by se to dalo říci. Zatím co minulý víkend jsme vyrazili na přehlídku do Radnic, ani ne po týdnu jedeme do Sokolova. V Radnicích nás porota opět moc nepochválila (dle očekávání :-)) ... jejich názor na pana Koloděje se nezměnil, ale nutno říci, že jsme jim nedali příležitost názor změnit. Jak sami říkali - přijeďte s Kolodějem ještě jednou (chytali se při tom za hlavu) a ukažte, že se dá udělat i jinak (pozn. - pořádně proškrtat scénář a celé to zpracovat s jakousi nadsázkou). Tak uvidíme, uvidíme, jak to příště dopadne :-).
Na druhou stranu musím podotknout, že soudě dle reakcí, pohádka se líbila alespoň dětem. A v anketní soutěži o nejoblíbenější postavu vyhrála naše čarodějnice Alča Šípková. Jak je vidět, děti asi mají rády záporáky :-)
A jak už bylo naznačeno, není tomu ani týden, co jsme hráli naposledy a už zase vyrážíme na štaci. Tentokrát do Sokolova. Je to zatím nejvzdálenější štace Osaďáčku. Nikdy jsme zde nehráli a už se nemůžeme dočkat, až vystoupíme na místních prknech. Zatím známe městské divadlo jen z fotografií, ale právě proto se tam tolik těšíme - krásné, nově zrekonstruované a velké. 
Ostatně sami se můžete podívat na fotografie (zdroj: intersono.cz):